Usługi

To nowoczesna technologia przyjazna dla włosów. Szczególnie zalecana do włosów zniszczonych i osłabionych zabiegami fryzjerskimi, bowiem dodatkowo odżywia włosy.
Zalety farb PHYSIA COLOR :

  • są ekologiczne
  • pozbawione amoniaku, dzięki czemu nie podrażniają skóry głowy i układu oddechowego, mają  przyjemny zapach
  • zawarte w nich mikropigmenty zapewniają długotrwały efekt kolorystyczny
  • polimery 3D nadają włosom blask i intensywny kolor
  • zawierają olejki eteryczne uzyskane z drzewa „karate”, słonecznika, cytryny, mandarynki i grejpfruta, które chronią skórę przed podrażnieniami
  • pokrywają 100% siwych włosów
kontakt
oferta specjalna

Keratynowa kuracja wygładzająca Inoar:

  • nie tylko wygładza, ale i nawilża włosy, dodaje niewiarygodnego blasku
  • formuła produktu wzbogacona jest o Białą Glinkę i Olejek Kokosowy, które odżywiają włosy
  • efekt utrzymuje się nawet 6 miesięcy
  • przy każdym zabiegu Klientka otrzymuje w prezencie szampon i odżywkę podtrzymującą efekt

Koszt zabiegu zależy od długości i gęstości włosów 200 – 450 zł

kontakt
oferta specjalna

To KURACJA NA CHŁODNO za pomocą specjalnego urządzenia tzw. pielęgnicy z wykorzystaniem ultradźwięków i podczerwieni. Zabieg pielęgnicy sprawia, że włosy są zdrowsze, silniejsze, grubsze, a zarazem błyszczące i jedwabiste, jednocześnie pogłębiając ich kolor.

Pielęgnica wykorzystuje tylko podczerwień i ultradźwięki, nie nagrzewa się, co zapobiega też pęcznieniu włosa. Składniki aktywne wnikają we włosy, co potęguje efekt działania maski lub ampułki.

Kora włosa zostaje odbudowana, co zapobiega rozdwojonym końcówkom i łamliwości włosa.

Wykorzystanie promieniowania podczerwonego zapewnia powstawanie nowych wiązań, przywracając elastyczność włóknom włosa, a jego łuska zostaje domknięta. W skrócie bezpośrednio regeneruje uszkodzoną tkankę włosa.

Wcześniej promieniowanie wykorzystywano przede wszystkim w medycynie, m.in. w przypadku gojenia się ran, a teraz wykorzystuje się właśnie w regeneracji zniszczonych włosów.

Działanie ultradźwięków zapewnia efektywne wnikanie cząsteczek wody, białek, substancji odżywczych bezpośrednio do wnętrza kory włosa.

Zabieg Polecany jest dla:

posiadaczek włosów farbowanych, zmęczonych, zniszczonych zabiegami chemicznymi, czynnikami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, a także środkami do stylizacji, suszarką, lokówką, czynnikami mechanicznymi, chlorowaną wodą.

Przebieg zabiegu:

Najpierw myjemy włosy, podsuszamy je i dzielimy na kilka partii. Nakładamy na włosy ampułkę, odżywkę - wmasowujemy je dokładnie we włosy. Później przy pomocy pielęgnicy z podczerwienią zaciskamy poszczególne partie włosów po kilka razy każde, tak jak używa się prostownicy do włosów, aż składniki odżywcze w kremie/odżywce całkowicie się wchłoną. Na sam koniec spłukujemy się dokładnie włosy letnią wodą i wysuszamy.

Zaleca się powtarzać zabieg co 3 tygodnie lub co miesiąc. Wtedy włos staje się bardziej odporny na uszkodzenia, grubszy i elastyczny.

kontakt
oferta specjalna

Owy zabieg może być przeprowadzony niezależnie od pory roku. Niemniej jednak, jak dobrze wiemy zarówno zima jak i lato to szczególny czas, kiedy nasze włosy są najbardziej podatne na powstawanie różnego rodzaju uszkodzeń. Ponadto systematyczne używanie kosmetyków do stylizacji włosów, farbowanie czy też trwała ondulacja bardzo niekorzystnie wpływają na wygląd i kondycję włosów. Włosy stają się nadmiernie przesuszone i przez to znacznie trudniej się układają.

Sauna na włosy – na czym polega taki zabieg?

Zadaniem sany na włosy jest optymalne odżywienie i nawilżenie włosów. Dodatkowo taka sauna na włosy skutecznie wzmacnia łamliwe włosy oraz rozdwajające się końcówki. Takie urządzenie w znacznym stopniu przypomina suszarkę hełmową do włosów. Przed rozpoczęciem zabiegu przygotowujemy włosy poprzez dwukrotne oczyszczenie ich szamponem oczyszczającym. Następnie nakładamy na włosy odpowiednią maskę, czy też ampułkę i kurację, która jest ściśle dopasowana do potrzeb włosów.

Jakie są efekty kuracji?

Wysoka temperatura otwiera łuski włosów, dzięki czemu nałożona odżywka, maska, czy też kuracja może dogłębnie wniknąć w nasze włosy regenerując je od środka. Na skutek takiego zabiegu włosy odzyskują swój promienny blask. W przypadku włosów farbowanych włosy kolor staje się znacznie bardziej intensywny. Ogólnie rzecz ujmując włosy są w znacznie lepszej kondycji co jest zauważalne gołym okiem. Taki zabieg zaleca się powtarzać co miesiąc.

kontakt
oferta specjalna

To innowacyjna technika cięcia unikatowymi nożyczkami Ventaglio stworzonymi przez włoskiego stylistę Aleksandro de Stefano. Nazwa Ventaglio pochodzi z języka włoskiego i oznacza wachlarz. Nożyczki Ventaglio znacznie różnią się nietypowym kształtem i wielkością od tradycyjnych  nożyczek, a także ciekawym sposobem trzymania. Pozwalają uzyskać na włosach różnorodne efekty między innymi: zmniejszyć objętość włosów bez użycia degażówek, nadać lekkość we fryzurze, ściąć zniszczone końcówki bez potrzeby skracania włosów. Włosy doskonale układają się, dzięki temu Klientki z łatwością mogą ułożyć fryzurę w domu.

kontakt
oferta specjalna