O nas

Funkcjonujemy od 2006 r. Znajdujemy się w centrum Brzeska obok Placu Kazimierza Wielkiego (na I piętrze) naprzeciw baru mlecznego.

Od początku roku 2020 nasz salon przeszedł totalną metamorfozę. W tym samym budynku przenieśliśmy się do drugiego pomieszczenia, w którym wcześniej mieścił się salon kosmetyczny Nefretete. Zmieniliśmy również nazwę salonu na Gabriel Professional Anna Kantor-Nowaczyk i dołączyliśmy do sieci salonów fryzjerskich, które znajdują się w wielu miastach w całej Polsce i oferują swoim klientom usługi na wysokim poziomie. Wcześniej nasz salon nazywał się Studio Stylizacji Fryzur „Vena”. Diametralnie zmienił się również wystrój salonu. Dominuje teraz biel i minimalistyczne dodatki. Ponadto salon dzieli się na dwie strefy: strefa damska i strefa męska. Dużą atrakcją wśród naszych Klientek stała się nowa, komfortowa myjka, w której myjemy głowę w pozycji leżącej.

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych włoskich firm Intercosmo, Fuente oraz Demeral. Regularnie się szkolimy i doskonalamy swoje umiejętności. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy fryzury odpowiednio do rodzaju włosów, kształtu twarzy, charakteru, wieku oraz rodzaju wykonywanego zawodu. Każdy Klient, który nas odwiedza po raz pierwszy otrzymuje kartę rabatową. Przy piątej wizycie udzielamy rabaty. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w nowej odsłonie, aby zadbać o włosy, a także spędzić czas w miłej atmosferze.